Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Gość
  02.07.2017 09:35
  Wygląda to jak sekta, a nie jak prawdziwa wiara.
  doceń 11
 • Gość
  02.07.2017 10:19
  Ja uczestniczę w takich mszach o Uzdrowienie Duszy i Ciała gdzie są uzdrowienia podparte dokumentacją medyczną. Niedawno stanęła kobieta przed ołtarzem i dała świadectwo że lekarze nie dawali jej szans na potomstwo a tu po jednej z takich mszy usłyszała przekaz do siebie że będzie miała dziecko. Efektem był niemowlak, którego trzymała w nosidełku i pokazała wszystkim. Inna trzymając dokumentację medyczna dała świadectwo że kilka klinik w tym klinika w Berlinie kierowały ją na operację oka, w którym robiła się dziura. Miała termin wyznaczony na operację. Przed wyjazdem do kliniki uczestniczyła w Mszy o Uzdrowienie Duszy i Ciała gdzie miała przekaz, że jej oko jest zdrowe. Oczywiście pojechała w wyznaczonym terminie na operację gdzie lekarze w Berlinie byli zdziwieni ze nie ma co operować bo w oku nic niema. Można wiele pisać i przytaczać fakty, ale niedowiarka i tak nic nie przekona.
  doceń 7
 • Gość
  03.07.2017 12:56
  Powtarzam: Duch Święty, a nie Duch św.
  doceń 3
 • Szczera
  03.07.2017 23:59
  No i co z tego, czy te cuda są prawdziwe czy też nie wynika? Czy nasza wiara opiera się na cudach i z cudów wynika? Co to za wiara, która potrzebuje zdrowia do autentycznego zaufania Bogu? Jezus uzdrawiał, ponieważ będąc Panem życia nie mógł patrzeć na cierpienie i owoce śmierci Jego dzieci, ale w kazaniu na Górze jasno powiedział, jaki jest przekaz Boży. Ja jestem chora od dwóch lat i widzę, ile dovrà w moim życiu się stało dzięki temu że Bóg dopuścił moje choroby. Jak ślepa na Niego bym była, gdyby w moim życiu wszystko szło jak z płatka. Dziękujmy Bogu za krzyż. I szczerze mówiąc, mimo że cierpię, nie potrzebuję ojca Bashobory. Wystarczy mi Jezus.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL