Nowy numer 46/2018 Archiwum

Ewakuacja Dworca Centralnego w Warszawie

W związku z podejrzanym pakunkiem w poniedziałek po południu ewakuowano podróżnych z Dworca Centralnego w Warszawie - poinformował PAP st. asp. Łukasz Płaskociński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy. Na miejscu pracują pirotechnicy.

Jak poinformował, sygnał o znalezieniu na terenie dworca podejrzanego pakunku straż pożarna otrzymała ok. godz. 17.

"W związku z tym został zamknięty dworzec Centralny i ewakuowano podróżnych; ponieważ jest podejrzenie pozostawienia ładunku wybouchowego.". Na miejscu pracują pirotechnicy, którzy sprawdzają teren.

Dworzec został zamknięty, wstrzymany jest też ruch uliczny na bliższej budynku dworca jezdni w Al. Jerozolimskich; policja kieruje ruchem.

Wyłączony jest peron 1 i 2, hala główna dworca i część galerii - podała Katarzyna Grzduk z biura prasowego PKP.

« 1 »

Zobacz także

 • Gość
  21.08.2017 19:37
  i znowu będzie mandat 500 zł dla zapominalskiego? jesli tak to nasze państwo jest niepoważne
 • Gość
  21.08.2017 23:14
  500zł. mandatu, a koszty 3 godzin pracy setek ludzi, chaos w komunikacji i zakorkowana warszawa w setkach tysięcy liczona. . . a i jeszcze ''dojrzałe'' społeczeństwo, facet krzyczy ,,NIE MA PRZEJŚCIA, WYJŚĆ MOŻNA 50 METRÓW DALEJ, NIE WCHODZIĆ ZA TAŚMĘ'', biega od prawej do lewej i próbuje zawraćać. . .zacytuje przechodzących za taśmę ,,ALE JA IDĘ TYLKO KAWAŁEK, JA MUSZĘ PO BILET, TYLKO MNIE PAN PUŚCI... '' i tak w kółko.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy