Nowy numer 34/2019 Archiwum

Wielkopostny dar miłosierdzia

10 litrów krwi oddali parafianie z Klarysewa.

Ponad 10 litrów krwi przekazali uczestnicy akcji honorowego oddawania krwi odbyła się 11 marca w domu parafialnym przy kościele Świętej Bożej Rodzicielki Maryi w Konstancinie-Jeziornie w Klarysewie. Swoją krew ofiarowały 23 osoby.

Ks. Tadeusz Jamka, proboszcz parafii podziękował wszystkim uczestnikom za ofiarność i "wielkopostny dar miłosierdzia" dla chorych.

- Wielką radością jest fakt, że w akcjach uczestniczy wielu młodych ludzi – stwierdził, zapowiadając że kolejne akcje odbędą się 13 maja i 14 października. Pierwsza akcja honorowego oddawania krwi odbyła się 26 marca 2006 r. podczas rekolekcji wielkopostnych głoszonych przez ks. płk. Zenona Surmę CMF, krajowego duszpasterza honorowych dawców krwi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL