Nowy numer 42/2019 Archiwum

Przyjdź zatańczyć, bo On zmartwychwstał

IV edycja Tańca Wielkanocnego w Warszawie już 8 kwietnia o godz. 14 na placu Zamkowym. Zaprasza Wolontariat Misyjny "Salvator".

Co roku Wolontariat Misyjny "Salvator", działający w parafii Najświętszej Maryi Panny na Mokotowie, zaprasza wszystkich warszawiaków do radosnego tańca na pl. Zamkowym.

Między kościołem św. Anny a kolumną Zygmunta przez kilkanaście minut młodzi będą zachęcać do włączenia się we wspólne pląsy i śpiew w rytm energicznej piosenki "Uratowani" zespołu TGD. Będzie także belgijka, czyli taniec integracyjny, ulubiona forma zabawy grup pielgrzymkowych, oazowych i harcerskich.

– Chcemy szerzyć radość ze zmartwychwstania Chrystusa, że nie do śmierci należy ostatnie słowo, ale do Chrystusa, który śmierć zwyciężył! Dlatego spotykamy się, młodzi i starsi, z rodzinami i ze znajomymi w Niedzielę Miłosierdzia – 8 kwietnia o 14.00 na Krakowskim Przedmieściu – zaprasza Justyna Dalasińska z Wolontariatu Misyjnego "Salvator". – Wszystkich duchowych apatyków i żyjących w letargu wielkopiątkowym prosimy o pozostanie w domu!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL