Nowy numer 28/2020 Archiwum

Ojciec A. Cadeddu: Ofiarujcie wasze cierpienia za Kościół i papieża przejdź do galerii

Kilka tysięcy osób modliło się w Legionowie wraz z włoskimi charyzmatykami. 29 września w tym samym miejscu odbędzie się III Forum Charyzmatyczne.

Oprócz wspólnej modlitwy, uwielbienia, konferencji, uczestnicy zobaczyli spektakl „Świadectwo”, w wykonaniu Teatru „Adonai”. Przez cały czas w wydzielonej sali trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. rekolekcji.  Poczułam, że Jezus ukrył się w kawałku kruchego chleba, żeby nie przestraszyć mnie Swoją wielkością i mocą. Uniżył się, żeby być blisko. I tę Jego bliskość poczułam - mówi Urszula Grubek z Warszawy, która na rekolekcjach z charyzmatycznymi ojcami z Przymierza Miłosierdzia była po raz pierwszy.

Rekolekcje zorganizowała Fundacja Pasja Życia im. s. Józefy Menendez, wznosząca w Legionowie Młodzieżowe Centrum Rozwoju Artystycznego i Duchowego. Jego częścią będzie hostel dla młodych po terapiach, którzy chcą żyć w trzeźwości.

Charyzmatycy ponownie spotkają się w legionowskiej hali "Arena" 29 września, na III Forum Charyzmatycznym, na które zaprasza Odnowa w Duchu Świętym Diecezji Warszawsko-Praskiej. W godz. 9-19.30 będzie czas na modlitwę uwielbienia oraz o uzdrowienie, konferencje, a także wręczenie misji kanonicznych katechistom. O godz. 16 bp Marek Solarczyk odprawi Mszę św.  

Czytaj także:

Polacy, Bóg ma wobec was wielki plan

Rekolekcje z o. Cadeddu

Charyzmatyczna modlitwa

O. Cadeddu: Słowo Boże otworzy ci serce

Rodziny, błogosławcie Boga

 

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama