Nowy numer 42/2019 Archiwum

Szkoły katolickie na 2019/2020

Rodzicom stojącym przed wyborem szkoły dla swoich pociech przedstawiamy te najlepsze, bo katolickie.

Kolegium św. Stanisława Kostki 

ul. Bobrowiecka 9 (budynek A), tel. 22 559 21 10, liceumpolonijne.edu.pl.

Od 2003 r. Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Kolegium św. S. Kostki kontynuuje tradycje przedwojennej szkoły założonej przez polską arystokrację w 1908 roku. Kształci młodzież z Polski oraz z rodzin polskiego pochodzenia ze Wschodu. Naukę i zamieszkanie w bursie uczniów z zagranicy, także słabiej znający język, wspiera Fundacja „Dla Polonii”. W ramach Kolegium działa też Szkoła Podstawowa Niepubliczna Kolegium św. Stanisława Kostki.

Czesne do LO: od 500 do 1000 zł (wysokość zależy od tego, czy uczeń ma polskie pochodzenie i czy korzysta z bursy), płatne przez 10 miesięcy. Wpisowe: 500 zł (250 zł – Polonia). Informacja o opłatach dla podstawówki - w sekretariacie szkoły.

Rekrutacja do 30 kwietnia.

« 8 9 10 11 12 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL