Nowy numer 42/2019 Archiwum

Szkoły katolickie na 2019/2020

Rodzicom stojącym przed wyborem szkoły dla swoich pociech przedstawiamy te najlepsze, bo katolickie.

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki 

ul. Nocznickiego 7, tel. 22 864 92 50, spr3bielany.edu.pl.

Szkoła działa od 2003 r. Rekrutacja odbywa się do klas: 0, I oraz VII. Starsi uczniowie realizują program nauczania włączającego metodę CLIL (zintegrowane nauczanie języka obcego i przedmiotów niejęzykowych, takich jak geografia, biologia, chemia) oraz autorski program nauczania matematyki na podstawie programu prof. Wojciecha Guzickiego i pod patronatem Wydziału Matematyki UW. Od września br. szkoła otwiera dodatkową klasę VII z rozszerzonym programem nauczania matematyki (obowiązuje egzamin wstępny). W niektórych klasach I–III realizowane są elementy pedagogiki Marii Montessori.

Czesne w systemie 12-miesięcznym: 1100 zł za pierwsze dziecko, 980 zł za drugie i 860 zł za trzecie. Uczniowie kl. VIII roczną kwotę czesnego płacą w 10-miesięcznych ratach. Wpisowe: 1000 zł.

Spotkanie informacyjne: 16 lutego o godz. 10 lub w marcu indywidualnie.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL