Nowy numer 48/2020 Archiwum

Zaplanuj wielkopostne rekolekcje. Także z o. Adamem Szustakiem

Zbliża się Wielki Post, a z nim czas rekolekcji. Mamy już pierwsze zaproszenia np. do Ząbek, gdzie głosić będzie dominikanin o. Adam Szustak.

Chociaż przed nami dopiero Tłusty Czwartek i ostatni weekend karnawału, już teraz warto pomyśleć o czasie, który rozpocznie się Środą Popielcową 6 marca.

Poniżej publikujemy pierwsze propozycje wielkopostnych rekolekcji. Kolejne sukcesywnie będziemy zamieszczać na naszej stronie, w zakładce "Zapowiedzi". Warto tam zaglądać!

Z o. Adamem Szustakiem OP

Od 10 do 13 marca dominikański kaznodzieja o. Adam Szustak poprowadzi wielkopostne rekolekcje w kościele Miłosierdzia Bożego w Ząbkach (ul. 11 listopada 4).

W duchu ignacjańskim 

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego i Radio Warszawa zapraszają do udziału w rekolekcjach według metody św. Ignacego Loyoli. Rekolekcje odbędą się od 10 marca do 7 kwietnia. Hasłem rekolekcyjnej drogi jest cytat z Ewangelii według św. Mateusza „Przyjdźcie do Mnie wszyscy…”. Rekolekcje rozpoczną się Mszą św., 10 marca o 15.30, w dolnym kościele sanktuarium św. Andrzeja Boboli (ul. Rakowiecka 61). Więcej informacji na www.radiowarszawa.com.pl. Zapisy do 5 marca.

Akademickie

Od 10 marca do 13 marca bp Andrzej Przybylski, wieloletni duszpasterz akademicki, obecnie biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej, głosić będzie nauki rekolekcyjne w kościele akademickim św. Anny w Warszawie (ul. Krakowskie Przedmieście 68).

Dla organistów w Zalesiu

Wielkopostnych nauk organiści obu warszawskich diecezji będą mogli wysłuchać od 12 do 14 marca w Domu Rekolekcyjnym przy parafii św. Huberta w Zalesiu Górnym (ul. Białej Brzozy 23). Początek we wtorek o 10.30, zakończenie w czwartek ok. 15.00. Rekolekcje poprowadzi o. dr Ireneusz Wybraniak OSPPE. Zgłoszenia: tel. 22 346 31 60 w poniedziałki w godz. 9-12 lub e-mail: afilaber@mkw.pl.

Dla medyków

Pod hasłem "Benedyktyńskie recepty dla medyków" 23 i 24 marca o godz. 17 w kaplicy budynku przy ul. Floriańskiej 3 w Warszawie odbędą się rekolekcje dla środowiska medycznego. Poprowadzi je benedyktyn z Tyńca, o. Włodzimierz Zatorski. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama