Nowy numer 44/2020 Archiwum

Muzycznie na Dzień Kobiet. Wygraj wejściówkę na koncert Antoniny Krzysztoń

Do rozlosowania mamy 5 podwójnych zaproszeń na koncert Antoniny Krzysztoń i Andrzeja Jagodzińskiego.

Wraz z Agencją Muzyczną Polskiego Radia zapraszamy 16 marca  o godz. 19 do Studia Koncertowego PR im. Witolda Lutosławskiego (ul. Modzelewskiego 59) w Warszawie na koncert promocyjny płyty "Pieczęć" w wykonaniu A. Krzysztoń (śpiew) i A. Jagodzińskiego (fortepian). Usłyszymy utwory z płyty nagranej przez artystkę o charakterystycznym i niepowtarzalnym głosie oraz przez pianistę jazzowego.

W programie znajdą się kompozycje do tekstów m.in.: św. Franciszka, św. Wincentego Pallottiego, bł. Honorata Koźmińskiego, Psalmu 23, Hymnu brewiarzowego oraz pieśni Karola Kurpińskiego do słów Franciszka Karpińskiego.

Artystce towarzyszyć będzie A. Jagodziński, który swój akompaniament oparł na chorale i muzyce klasycznej, choć wyraźnie słyszalny jest również związek artysty z jazzem.

"Zapraszam na muzyczno-kontemplacyjną wyprawę wytrwałych wędrowców, miłośników dźwięków, pragnących wyciszenia, a także wielbicieli sportów ekstremalnych" - zachęca A. Krzysztoń.

Dla naszych Czytelników mamy 5 podwójnych zaproszeń. Przekażemy je osobom, które polubiły nasz profil na Facebooku (www.facebook.com/warszawa.gosc) i w komentarzu pod zamieszczoną tam informacją wpiszą nazwę najnowszej płyty A. Krzysztoń.

Na zgłoszenia czekamy do północy 8 marca.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama