Nowy numer 47/2019 Archiwum

Skąd się biorą geje? Seksualizacja dzieci ma wiele złych skutków

- Celem standardów edukacji seksualnej według WHO jest uniemożliwienie założenia trwałej szczęśliwej rodziny i wychowanie potencjalnych ofiar przestępców seksualnych. Musimy się temu przeciwstawić - apelowano na międzynarodowej konferencji na Stadionie Narodowym.

O standardach WHO, według których mają być kształcone dzieci m.in. w warszawskich szkołach, mówił również Zbigniew Barciński, prezes Stowarzyszenia Pedagogów "Natan", członek Zarządu Stowarzyszenia Chrześcijańskich Dzieł Wychowania, współinicjator i koordynator programowy Koalicji Obywatelskiej "Dla Rodziny". Autor artykułów naukowych i książek z pedagogiki i teologii oraz programów szkoleń warsztatowych dla katechetów i nauczycieli podkreślił, że program edukacji seksualnej według WHO zakłada, że rodzina i małżeństwo nie jest wartością, a dzieci i płodność są zagrożeniem.

Skąd się biorą geje? Seksualizacja dzieci ma wiele skutków

- W standardach WHO małżeństwo przedstawiane jest jedynie w kontekście negatywnym, pojawia się słowo "partner" zamiast "małżonek", a zamiast "małżeństwo" - "związek partnerski". Nie ma również słowa o naturalnych metodach planowania rodziny, a dzieciom wmawia się, że trzeba iść za impulsami seksualnymi, zaufać uczuciom. Brakuje zachęty, by myśleć o konsekwencjach. Panowanie nad sobą jest nieobecne, za to jest potężna promocja subiektywnej, zmiennej płci. W polskim tłumaczeniu standardów tłumacze uniknęli oryginalnego sformułowania "tożsamość genderowa", mowa jest za to o tożsamości płciowej - podkreślał Z. Barciński.

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • św Eufenia
  08.06.2019 20:59
  Nie od dziś wiadomo, że Światowa Organizacja Zdrowia WHO ma na celu seksualizację dzieci od najmłodszych lat. To jest grzech pedofilii.
  doceń 16
 • Tati
  09.06.2019 09:52
  Uważam że to rodzice powinni rozmawiać z dzieckiem na temat seksu, a nie jakieś obce osoby, moja mama zawsze miała czas aby z nami pogadać na tematy tabu które nie były już tabu a fajna pogadanka
  doceń 44
 • B.
  10.06.2019 12:13
  Jestem absolwentką pielęgniarstwa. W książkach psychiatrycznych dawniej homoseksualizm był uznawany za chorobę, którą można wyleczyć. Proces uznania homoseksualizmu za "normę" trwa od kilku lat. Badania WHO tak na prawdę nie bazują na badaniach naukowych. W większości przypadków osoby ze skłonnościami homoseksualnymi miały trudne dzieciństwo. Ludzie stają się homoseksualistami w wyniku wydarzeń, przez jakie przeszli w dzieciństwie. Mogą to być wydarzenia związane z wykorzystaniem seksualnym lub nieprawidłowe relacje z rodzicami (brak więzi, przemoc, zaniedbanie, nieobecność rodzica itp.). Najczęściej osoby, które potrzebują pomocy nie widzą, że jej potrzebują. Alkoholicy też twierdzą, że nie mają "problemu", uważają, że są "zdrowi". Podobnie jest z homoseksualistami - dopóki nie zobaczą problemu, będą "bronić" swojego, i mówić, że to "norma".

  Z pewnością nikogo z nich (homoseksualistów) nie wolno potępiać i trzeba ich szanować jak każdego człowieka, bo ludzi nie wolno potępiać. Jezus też nie potępiał ludzi - potępiał grzech!!!
  I my czyńmy podobnie. Trzeba te dwie rzeczy rozróżniać.

  Życzę wszystkim Bożej Mądrości w tym całym "bałaganie". Gdy my mamy MARSZE nie ubliżamy homoseksualistom, nie narzucamy im swoich wartości - szanujemy ich wybory i byłoby PIĘKNIE gdyby oni szanowali nasze wartości, nie obrażali i nie narzucali nam swoich poglądów i swojej seksedukacji. My ich nie zmuszamy do naszych wartości - niech oni nie zmuszają nas, naszych dzieci do swoich ideologicznych poglądów. Zarzucają nam homofobię, tymczasem mamy do czynienia z heterofobią z ich strony względem nas.

  Chciałam jeszcze dodać, że wśród moich znajomych mam kilku homoseksualistów, którym wstyd za to co się obecnie dzieje i nie utożsamiają się z LGBT+. To wspaniali ludzie, o dobrym sercu, których szanuję, a oni szanują mnie. I tego nam wszystkim życzę.

  Potępiajmy czyny, grzech, ale nie ludzi.
  doceń 19
 • velario-new
  10.06.2019 16:28
  Skąd się biorą geje? Banalne pytanie, więc i banalna odpowiedź. W większości pochodzą z rodzin. Zostali zrodzeni przez swoich rodziców i przez nich też zostali wychowani. Tyle wiadomo na pewno. Ponieważ pod tym względem nie wykazują istotnych różnic w stosunku do osób heteroseksualnych, celowość zadawania takich pytań jak na wstępie jest - delikatnie mówiąc - mocno wątpliwa.
  doceń 45

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama