Nowy numer 22/2020 Archiwum

Grodzisk Mazowiecki. Dzisiaj Msza św. za zamordowanego Dawidka

W odpowiedzi na prośbę matki dziecka, parafianie z Grodziska Mazowieckiego będą modlili się za 5-letniego Dawida, który zginął z rąk ojca.

Parafia Przemienienia Pańskiego w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na Mszę św. w intencji zmarłego tragicznie Dawida, która zostanie odprawiona w środę 24 lipca o godz. 19. 

To odpowiedź wspólnoty parafialnej i wychowawczyń z przedszkola chłopca na oświadczenie jego matki, w którym m.in. poprosiła o modlitwę. – Okażmy nasze wsparcie rodzinie chłopca oraz pomódlmy się, aby dobry Bóg przyjął Dawidka do siebie – proszą duchowni. Poprosili też media o uszanowanie bólu rodziny i przestrzeni sacrum.

 5-letni Dawid Żukowski zaginął 10 lipca. O godz. 17 ojciec odebrał go z domu dziadków w Grodzisku Mazowieckim. Miał go odwieźć do Warszawy, do żony, z którą był w separacji. Przed godz. 21 mężczyzna popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg w okolicach Grodziska. Przez 10 dni trwały zakrojone na olbrzymią skalę poszukiwania dziecka. Policjanci odnaleźli ciało chłopca 20 lipca, ukryte w trawie przy trasie Warszawa–Grodzisk. Sekcja zwłok wykazała, że dziecko zostało zabite w samochodzie, w swoim foteliku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama