GN 22/2020 Archiwum

Magda Anioł z najnowszą, różańcową płytą wystąpi w Dobrym Miejscu

Podczas koncertu, który dobędzie się 20 października, nie zabraknie także największych przebojów: “Zaufaj Panu”, “Anioł Stróż” czy “Lolek”.

Magda Anioł wraz z zespołem zainauguruje “Scenę festiwalu Chrześcijańskie Granie” w Dobrym Miejscu. Na koncert, który odbędzie się 20 października o g. 17 na warszawskich Bielanach, złożą się utwory z najnowszego albumu “Odmawiam”.

- Płyta poświęcona jest tajemnicom różańcowym. To nie tylko świetna warstwa muzyczna, ale i tekstowa - autorką słów jest pisarka, Małgorzata Nawrocka - mówi Michał Guzek z Fundacji "Chrześcijańskie Granie”.

Magda Anioł - Kana
magdAnioł

Podczas koncertu nie powinno zabraknąć także największych przebojów: “Zaufaj Panu”, “Anioł Stróż” czy “Lolek”.

Magda Anioł - LOLEK
kerovan14

Występ piosenkarki poprzedzi koncert wielkopolskiej grupy “Soudarion”. Nazwa zespołu nawiązuje do chusty, którą położono na twarz Jezusowi, w momencie złożenia do grobu. Była niejako pierwszym świadkiem Jego zmartwychwstania. Dlatego głównym celem działalności jest głoszenie wartości chrześcijańskich poprzez dobrą muzykę oraz radosne szerzenie Dobrej Nowiny. "Soudarion” został wybrany Debiutem 2015 podczas konkursu Debiuty 2015 w Warszawie, zdobył wyróżnienie podczas festiwalu “Bądź jak Jezus” a debiutancka płyta “Tylko miłość” została wybrana Chrześcijańską Płytą Roku 2015.

Soudarion - Ziemia Trzęsie Się
Soudarion Polska

Bilety w cenie 44 zł dostępne on-line: na dobremiejsce.org, na Evenea, na Chrześcijańskie Granie oraz stacjonarnie w dniu koncertu przed wejściem.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama