GN 24/2021 Archiwum

"Bóg nieokiełznany". Książki dla czytelników

"Bóg nie jest taki jaki chcemy, ale święty" - pisze Johannes Hart, starając się wytrącić nas z duchowego komfortu i świętego spokoju.

Johannes Hart jest doktorem teologii katolickiej, założycielem i liderem Domu Modlitwy w Augsburgu w Niemczech, gdzie od 2011 r. trwa nieustanna modlitwa, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. 

Jego książkę "Bóg nieokiełznany" powinni przeczytać wszyscy, którzy uważają, że wiodą przykładne życie, którzy są przekonani, że sami poradzą sobie z każdą przeciwnością, czują się silni, także duchowo, bo w każdej dziedzinie stawiają na rozwój. Nic z tego. Ta książka wywraca ten plan do góry nogami.

"Bóg nieokiełznany". Książki dla czytelników Bóg dopuszcza w naszym życiu różne nieprzewidziane wydarzenia, trudności, cierpienia, bo czasami potrzeba skrajnie trudnych doświadczeń, żeby wreszcie zobaczyć, że świat nie kręci się wokół nas, że nie jesteśmy samowystarczalni i wszechmocni.

Wszechmocny, potężny jest tylko Bóg; Pan, który, jak pisze J. Hart, daje wewnętrzny kompas ludziom szukającym Jego woli i stawiającym Go w życiu na pierwszym miejscu. "Jest to intuicja, która podpowiada,  jak prowadzić dobre i głęboko spełnione życie, a unikać niebezpiecznych ścieżek" – pisze autor.

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki, ufundowane przez wydawnictwo Esprit z Krakowa. Otrzymają je nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: "Książka".

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama