Nowy numer 22/2020 Archiwum

Niepokalanów. Nabożeństwo Pokutne Trzech Sobót

14, 21 i 28 marca wierni będą modlić się za grzechy aborcji.

"Nieodpokutowana śmierć jest źródłem wielu tragedii życiowych. W Niepokalanowie poprzez wspólną modlitwę i ekspiację chcemy temu zaradzić” - czytamy na stronie Niepokalanów.pl.

W Wielkim Poście w sanktuarium NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask odbędzie się specjalne nabożeństwo pokutne "Trzech Sobót” za mord nienarodzonych dzieci. W trzy kolejne soboty marca (14 marca, 21 marca, 28 marca) o godz. 11 zostanie odprawiona Eucharystia w intencji całkowitego zaprzestania w Polsce aborcji i innych grzechów przeciwko życiu.

"Łącząc się z krzyżową ofiarą Jezusa, która gładzi grzechy całego świata, będziemy prosić o Boże miłosierdzie dla matek, ojców, krewnych, lekarzy, służbę zdrowia, duchownych, polityków, nauczycieli i innych odpowiedzialnych za śmierć nienarodzonych” - piszą w zaproszeniu organizatorzy.

Po Mszy św. zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament, przed którym zostanie odmówiona specjalna modlitwa o uwolnienie z ciężaru winy po grzechu aborcji. 14 marca obejmie ona matki cierpiące z powodu aborcji, 21 marca - ojców, a 28 marca  w specjalnym nabożeństwie wierni będą przepraszać Boga za wszystkich ludzi winnych aborcji i innych grzechów przeciwko życiu.

Każdorazowo nabożeństwa będą połączone z projekcją filmu pt. "Nieplanowane”. Projekcje będą odbywać się w sali św. Bonawentury: 14 i 28 marca o godz. 9 i 12.30, 21 marca o godz. 12.30. Dodatkowo seanse odbędą się: 15, 22 i 29 marca o godz. 11. Koszt biletu 10 zł.

Ponadto będzie możliwość złożenia ofiary na Msze św. wynagradzające za grzech aborcji, odprawiane codziennie w kaplicy św. Maksymiliana.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama