Nowy numer 43/2020 Archiwum

70 tys. osób obejrzało transmisję niedzielnej Mszy św. z kościoła seminaryjnego w Warszawie

Niewielki warszawski kościół Wniebowzięcia N.M.P. i św. Józefa Oblubieńca nigdy nie mieścił tylu wiernych.

- Jezus czeka na każdego z nas. W tym czasie lęków, niepokojów, troski, On jest tym, który przychodzi z nadzieją – powiedział ks. Przemysław Ćwiek, wykładowca Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, który przewodniczył Mszy św. transmitowanej 15 marca z kościoła seminaryjnego w Warszawie.

Dzięki łączom internetowym i transmisji radiowej w Mszy św. św. uczestniczyło ponad 70 tys. wiernych.

Transmisje przygotowały: Biuro Prasowe Archidiecezji Warszawskiej i portal Stacja7.pl, a prowadziły ją na swoich stronach na swoich stronach m.in. Onet.pl, Wp.pl, Polskie Radio, Polskie Radio 24 i TVN24.pl

"Tłumnie" było też podczas wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy. - Duchowo dołączyło do niej 7 tys. internautów - mówi ks. Przemysław Śliwiński, rzecznik Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. 

Od 16 marca Msze św. i nabożeństwa będzie można śledzić w internecie, zarówno na stronach archwwa.pl jak i kanale YouTube archidiecezji warszawskiej.

Transmitowana będzie codzienna Msza św. odprawiana o 20 w kościele seminaryjnym. Natomiast o godz. 20 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 20.30 – modlitwa różańcowa.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama