Nowy numer 14/2020 Archiwum

#Rekolekcje w kwarantannie. Na Wielki Post

Z o. prof. Jackiem Salijem OP, ks. Dominikiem Chmielewskim SDB, bp. Michałem Janochą... Od 24 marca wielkopostnych rekolekcji można posłuchać w internecie, radiu i telewizji.

Od 23 marca trwają wielkopostne rekolekcje dla młodych pt. "Poszukiwacze skarbu". Prowadzi je bp Marek Solarczyk, przewodniczący Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży Konferencji Episkopatu Polski na swoim profilu społecznościowym. Codziennych konferencji można wysłuchać do 27 marca.

Już 24 marca ruszą sześciodniowe rekolekcje o wierze, nadziei i miłości pt. "#Rekolekcje w kwarantannie". - Bardzo wielu ludzi pozostaje w kwarantannie na czas epidemii. Dlatego SalveNET przygotowała na najbliższy tydzień rekolekcje - powiedział bp Romuald Kamiński, przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia, pod którego patronatem odbywają się te rekolekcje.

Krótkie konferencje będą prezentowane na Twitterze, profilu społecznościowym, kanale YouTube Episkopatu i na stronie www.episkopat.pl oraz na kanale telewizji SalveNET

O wierze, o godz. 8.00 będzie mówił ks. Bogusław Kowalski, proboszcz parafii katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana w Warszawie. O nadziei, o godz. 16 - ks. Michał Dziedzic, duszpasterz młodzieży w diecezji warszawsko-praskiej. O miłości, o godz. 20 - ks. Marek Kruszewski, duszpasterz małżeństw i rodzin.

Ogólnopolskie rekolekcje na antenie TVP3 od 25 do 28 marca o godz. 20.40 poprowadzi dominikanin o. prof. Jacek Salij. 

Bp Michał Janocha wygłosi rekolekcje internetowe, transmitowane na kanale YouTube archidiecezji warszawskiej  i na stronie: www.archwwa.pl z kościoła seminaryjnego na Krakowskim Przedmieściu. 29 marca wygłosi naukę podczas Mszy św. o godz. 11, a 30 marca i 1 kwietnia o 18.30. Będzie ich można również posłuchać na antenie Radia Warszawa.

Rekolekcje "Moc Wielkiego Postu w tajemnicy Eucharystii", które ks. Dominik Chmielewski SDB wygłosi w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, będą transmitowane on-line poprzez profil społecznościowy świątyni i na kanale YouTube Centrum Opatrzności Bożej.

29 marca nauk będzie można posłuchać o: 8.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00 i 20.30. Od poniedziałku 30 marca do środy 1 kwietnia transmisja odbędzie się o godz. 18. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

  • Evo
    24.03.2020 10:00
    Evo
    Szkoda, że rekolekcje z o. Salijem w TVP o godz. 20.40, gdyż o 20.30 modlimy się różańcem w łączności z naszymi Pasterzami i tysiącami wiernych.
    doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama