Nowy numer 21/2020 Archiwum

#3dniPokuty. Męski post o chlebie i wodzie o ustanie epidemii

Mężczyźni z Męskiego Różańca chcą wynagrodzić zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi oraz modlić się o ustanie epidemii.

Zapraszamy mężczyzn do 3 dni postu o chlebie i wodzie oraz odmawiania następujących modlitw: Anioł Pański, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Różaniec św. w łączności z Kapłanami, Apel Jasnogórski, oraz uczestnictwo w Godzinie Świętej w czwartek 3 kwietnia” - piszą w zaproszeniu organizatorzy.

Pokuta odbywać się będzie od 1 do 3 kwietnia w intencjach: wynagradzania za grzechy świata oraz błagalnej, skierowanej do Matki Bożej Łaskawej Strażniczki Polski o zatrzymanie pandemii na świecie.

Duchowy program #3dniPokuty:

  • 1 kwietnia - pierwsza środa miesiąca. Przez wstawiennictwo św. Józefa tekstem Ślubów Lwowskich zawierzenie Matce Bożej Łaskawej.
  • 2 kwietnia - pierwszy czwartek miesiąca. Dzień modlitw w intencji kapłanów i osób konsekrowanych przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  • 3 kwietnia - pierwszy piątek miesiąca. Modlitwa wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  • 4 kwietnia - pierwsza sobota miesiąca. Jednoczymy się ze wszystkimi Męskimi Różańcami na świecie podczas Nabożeństwa Wynagradzającego Niepokalanemu Sercu Maryi w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem o 18.10 (transmisja TUTAJ).

Inicjatywa Męski Różaniec od dwóch lat prowadzi w Warszawie nabożeństwa w przestrzeni miejskiej, na ulicach i placach. Nabożeństwa odprawiane są także w prawie 30 miastach w Polsce i za granicą, w tym w Wilnie, Londynie, Manchesterze i Chicago.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama