Nowy numer 22/2020 Archiwum

Podpowiadamy, jak przeżyć Triduum Paschalne z rodziną

Upiecz chleb w Wielki Czwartek, narysuj z dziećmi stacje drogi krzyżowej w Wielki Piątek, przygotuj święconkę w Wielką Sobotę. Ksiądz Tomasz Sadłowski MIC z parafii na Stegnach przygotował poradnik dla rodzin "Ja, Ty, My w te najważniejsze dni", który pomoże przygotować domową liturgię.

Czekają nas wyjątkowo rodzinne święta, bo jak nigdy zamiast w kościele przeżyte w zaciszu własnych domów. Ksiądz Tomasz Sadłowski MIC z parafii NMP Matki Miłosierdzia przygotował poradnik "Ja, Ty, My w te najważniejsze dni. Jak przeżyć Triduum Paschalne?".

  • Wielki Czwartek. Pobierz scenariusz domowej liturgii (TUTAJ) i posłuchaj nagrania. Duchowny zachęca, by w Wielki Czwartek przygotować wieczerzę, upiec chleb i połamać się z domownikami na znak ustanowienia Eucharystii.
Ja, Ty, My w te najważniejsze dni. Część 1: O co w tym chodzi oraz Wielki Czwartek dla rodziny.
Tomasz Sadlowski
  • Wielki Piątek. Pobierz scenariusz domowej liturgii (TUTAJ) i posłuchaj nagrania. Duchowy zachęca do ułożenia własnej Drogi Krzyżowej i domowej adoracji krzyża.
Ja, Ty, My w te najważniejsze dni. Część 2: Wielki Piątek dla rodziny.
Tomasz Sadlowski
  • Wielka Sobota. Pobierz scenariusz domowej liturgii (TUTAJ) i posłuchaj nagrania. Duchowny zachęca, by zrozumieć symbolikę wielkanocnej święconki i rodzinnego przeżycia Wigilii Paschalnej.
      Ja, Ty, My w te najważniejsze dni. Część 3: Wielka Sobota dla rodziny.
    Tomasz Sadlowski
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama