Nowy numer 3/2021 Archiwum

Nowenna z męczennikiem z syberyjskiego łagru

Nakładem wydawnictwa Apostolicum ukazał się modlitewnik "9 dni ze sługą Bożym ks. Stanisławem Szulmińskim SAC”. Dla naszych Czytelników mamy trzy egzemplarze modlitewnika.

Publikacja zawiera biografię męczennika, rozważania o jego życiu na każdy dzień nowenny oraz modlitwy, którymi modlił się kandydat na ołtarze. Dla czytelników warszawskiego "Gościa Niedzielnego” mamy trzy egzemplarze modlitewnika. Otrzymają je nadawcy 1. 5. i 10. maila wysłanego na adres warszawa@gosc.pl wraz z danymi adresowymi potrzebnymi do wysyłki.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnym na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama