Nowy numer 14/2021 Archiwum

Internetowe Zanurzenie w Słowo: "Pokój wam!"

- To propozycja na czas pandemii, by owocnie przygotować się do Święta Miłosierdzia Bożego - zapraszają siostry ze Zgromadzenia Jezusa Miłosiernego z Domu s. Faustyny z Ostrówka.

W Domu św. Faustyny w Ostrówku pod hasłem: "Pokój wam!" 9-10 kwietnia odbędzie się internetowe Zanurzenie w Słowo, przygotowujące do owocnego przeżycia Niedzieli Miłosierdzia Bożego.

"W czasie Zanurzenia w Słowo pragniemy stanąć blisko wystraszonych Apostołów - ze swoimi lękami, by osobiście doświadczyć i przyjąć dar pokoju od Zmartwychwstałego. Zapraszamy na spotkania z Jezusem Miłosiernym, który w Słowie odkrywa przed nami i dla nas swoje miłosierdzie" - zachęcają na stronie internetowej Domu s. Faustyny siostry.

W rozważany fragment Ewangelii Jana (J 20, 19-31) wprowadzi uczestników s. Rachela Waszkiewicz, przełożona domu zakonnego sióstr Jezusa Miłosiernego w Ostrówku. Rekolekcje rozpoczną się w piątek 9 kwietnia o godz. 20 na platformie Google Meet, a zakończy 10 kwietnia o godz. 20.

Zapisanym na internetowe rekolekcje uczestnikom zostanie przesłany link do zalogowania się. Zapisy: s.faustyna.ostrowek@gmail.com (imię, nazwisko, miejscowość, numer telefonu i adres e-mail). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Domu s. Faustyny >>.

Plan Zanurzenia w Słowo online:

 • 9 kwietnia - piątek
  - od 19.45 logowanie
  - 20.00 wprowadzenie do lectio
 • 10 kwietnia - sobota
  - 9.30 wprowadzenie do meditatio
  - 14.00 wprowadzenie do oratio
  - 17.00 wprowadzenie do contemplatio
  - 20.00 collatio - dzielenie się doświadczeniem modlitwy słowem Bożym
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama