Nowy numer 38/2023 Archiwum

Kobiety kobietom: inspirować, rozwijać, wzmocnić

"Król pragnie twego piękna" to druga edycja konferencji kobiet silnych, pełnych wiary i odwagi. Świadomych swojego piękna i potencjału, zdolnych zarządzać nim dla siebie i świata. Stacjonarnie i online już w tę sobotę.

Jesteśmy kobietami, które pragną rozwoju poprzez realne zmiany w naszym życiu, środowisku, kraju i na ziemi. Nie zaspokajają nas słowa bez pokrycia, dlatego plany, marzenia i wizje przekuwamy na działanie. Wierzymy, że wszystko jest możliwe i coraz częściej widzimy, jak to, co pozornie niemożliwe, staje się rzeczywistością w życiu każdej z nas - zapewniają organizatorki konferencji organizowanej dla kobiet i przez kobiety.

To już druga edycja konferencji. Odbywać się będzie 28 maja w godz. 9-19 w siedzibie wspólnoty Chefsiba (ul. Dereniowa 6, Ursynów).

- Chodzi o stworzenie chrześcijańskiej społeczności kobiet, ugruntowanych w wierze, świadomych swojej tożsamości i dzięki temu realizujących swoje powołanie: rodzinne, zawodowe i duchowe. Podczas tegorocznej edycji pragniemy łączyć kobiety z różnych Kościołów, o różnym wykształceniu zawodowym i doświadczeniu osobistym, by wzajemnie się inspirować, rozwijać, wzmocnić przestrzeń osobistej duchowości, inspirować, poprzez prelekcje oraz stworzyć przestrzeń do networkingu, aby rozwinąć kulturę współpracy wśród chrześcijan. Nasz projekt działa, dzięki ogromnemu wsparciu Apostolskiego Ruchu Wiary oraz Fundacji "Służąc Życiu" - wyjaśnia Justyna Brodzik, przedstawicielka chrześcijańskiego projektu "Król Pragnie Twego Piękna”.

Podczas konferencji odbędą się Msza św., modlitwa uwielbienia oraz prelekcje wygłoszone przez: Izabelę Ciesiółkę, Małgorzatę Sobczyk, Agatę Strzyżewską, Stanisława Iżyk-Dekowską oraz Monikę Gomułkę.

Szczegóły oraz bilety na: krolpragnietwegopiekna.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast