Nowy numer 5/2023 Archiwum

Parafia w Rembertowie zaprasza na rekolekcje ze znanym ewangelizatorem

"Jak być szczęśliwym we współczesnym świecie? - na to pytanie podczas Tygodnia z Jezusem będzie starał się odpowiedzieć 13-20 listopada ks. Rafał Jarosiewicz wraz ze świeckimi misjonarzami.

Rekolekcje "Posłani w pokoju Chrystusa" potrwają od 13 do 20 listopada w parafii św. Łucji w Rembertowie przy ul. I. Paderewskiego 42. Nauki rekolekcyjne będzie głosić ks. Jarosiewicz, założyciel Szkoły Nowej Ewangelizacji w Koszalinie, oraz świeccy misjonarze: Magdalena Plucner, Magdalena Halak, Jakub Bartkowiak, Magdalena Grajewska, Joanna i Jakub Kopczyńscy.

Tematem tygodniowych rekolekcji będzie Eucharystia. Głoszący odpowiedzią także na najbardziej nurtujące pytania, m.in. "Co robić, gdy ogarnia nas smutek i nie mamy potrzeby czytania Pisma Świętego, modlitwy, spowiedzi?", "Czy amulety, horoskopy, wróżby i bioenergoterapia to zło?", "Czy można usłyszeć dziś głos Boga?", "Czym jest chrzest w Duchu Świętym?", "Czy Bóg ma coś do powiedzenia w sprawach finansów, zdrowia, seksualności?", "Jak wzrastać każdego dnia?”. Będzie także czas na pytania i odpowiedzi.

Nauki głoszone będą w niedzielę na Mszach św. o godz. 8, 9.30, 11, 17. W tygodniu - podczas Mszy św. o godz. 9 i po Mszy św. wieczornej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy