Czytelnikom do poczytania...

jjw

publikacja 27.10.2019 09:52

"Serce pełne Boga" to poruszająca historia chłopca porzuconego przez ojca, wychowywanego przez gangstera, który jako dorosły mężczyzna wybrał drogę kapłaństwa.

Czytelnikom do poczytania... Szymon Zmarlicki /Foto Gość

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki "Serce pełne Boga", ufundowane przez wydawnictwo Esprit z Krakowa. Otrzymają je nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: „Ksiądz”, które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do końca października.W mailu prosimy o podanie danych adresowych, niezbędnych do wysyłki książki.

Konkurs dla Czytelników

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.