• facebook
 • rss
 • Jak dojechać na Orszak?

  jjw

  dodane 05.01.2018 20:04

  6 stycznia w rejonie Traktu Królewskiego, pl. Piłsudskiego oraz na Targówku i w Nadarzynie należy się spodziewać utrudnień w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej.

  W związku z Orszakami Trzech Króli, które przejdą w centrum Warszawy, na Targówku, w Nadarzynie i innych podwarszawskich miejscowościach, stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego zapowiada okresowe zamknięcie ulic i zmiany w kursowaniu miejskiej komunikacji.

  W godz. 12-14 zamknięty będzie dla ruchu nie tylko Trakt Królewski, ale również pl. Piłsudskiego, dokąd będzie zmierzał orszak, wyruszający z pl. Zamkowego. Z tego powodu 10 linii autobusowych (np. 175, 180, 503) będzie kursowało objazdami. Od godz. 10 będzie kursowała dodatkowa linia tramwajowa: 71, która pojedzie trasą: ANNOPOL – Rembielińska – Matki Teresy z Kalkuty – Odrowąża – 11 Listopada – Targowa – al. Solidarności – Wolska – CM.WOLSKI.

  Na godz. 12-15 planowane jest przejście orszaku ulicami Targówka: ul. Wysockiego (rejon Domu Kultury „Świt”) – zawrotka na wysokości ul. Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – zawrotka na wysokości ul. Bartniczej  – ul. Wysockiego (rejon Domu Kultury „Świt”). Dlatego w tych godzinach mogą się zmienić zmienić trasy autobusów linii 176 i 204.

  W związku z orszakiem w Nadarzynie zamknięta dla ruchu zostanie część pl. Poniatowskiego. Od godz. 11 do godz. 15  trasy zmienią autobusy linii: 703, 711 i 733.

  Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu 6 stycznia można znaleźć na www.ztm.waw.pl.

  Czytaj także:

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół