Nowy numer 7/2019 Archiwum

Wygraj piłkę Gortrata, pomóż innym

Korki Roberta Lewandowskiego, piłka z podpisem Marcina Gortrata, koszulka reprezentacji Polski w siatkówce, obraz podarowany przez Dorotę Gardias… Cokolwiek wybierzesz, wspomożesz praski klub „Mierz Wysoko”, który dzieciom z podwórek tej części Warszawy pomaga przeżyć najpiękniej swoje dzieciństwo.

Czek z wylicytowaną na Allegro sumą trafi do klubu w sobotę 30 września, podczas Miasta Miłosierdzia, największego spotkania organizacji dobroczynnych, organizowanego już po raz trzeci przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem: „Pomogę, bo mogę”. Miasto Miłosierdzia, które wyrośnie 30 września na pl. Piłsudskiego może przyciągnąć nawet kilkanaście tysięcy osób, w tym całe rodziny, które od godz. 10 do 18 znajdą tu atrakcje dla najmłodszych i dla seniorów. Wybierzemy się wspólnie na spacer po Miłosiernej Warszawie. Młodzież będzie mogła wziąć udział w grze miejskiej. Wieczorem, o godz. 18 na scenie Miasta Miłosierdzia pojawią się z koncertem Antek Smykiewicz z zespołem Ściana Wschodnia, finalista programu „The Voice of Poland”, Hotrot i Najlepszy Przekaz W Mieście, którzy w programie „Must be the music” zasłynęli piosenką „o wyciąganiu dzieci z bramy”. Wcześniej na zabudowanym przed Hotelem Sofitel Victoria boisku zagra mecz drużyna amerykańskiego futbolu Warsaw Eagles oraz drużyna piłkarska osób po amputacjach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL