Nowy numer 7/2019 Archiwum

Student nie dojedzie

W Warszawie mamy 275 km ścieżek rowerowych, a ma ich być trzy razy więcej. Nie wszystkimi uda się dojechać do celu. Niespodziewane przeszkody mogą spotkać na swej drodze rowerzyści jadący ul. Nowoursynowską.

 Według strategii rozwoju przyjętej dla Warszawy, do 2020 r. ma powstać w naszym mieście 900 km ścieżek rowerowych. I co najważniejsze: mają stworzyć spójną sieć, dzięki której będzie można przejechać rowerem przez całe miasto. Teraz bowiem ścieżki to często niepołączone ze sobą kilkusetmetrowe odcinki, które nagle pojawiają się i równie niespodziewanie się kończą. Jak na ta zdjęciu, przy ul. Nowoursynowskiej, którą dojedziemy wprost na płot Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL