Nowy numer 7/2019 Archiwum

Jedyny taki tramwaj

Drewniane ławki, obrazy na ścianach, stoliki i… to pianino. Kawiarnia? Nie to Warszawski Tramwaj Promocyjny i ostatnia szansa, by przejechać się nim w tym roku.

Niezwykłe wnętrze i atmosfera, którą umilają dodatkowo koncerty i opowieści przewodników warszawskich   Warszawski Tramwaj Promocyjny
Niezwykłe wnętrze i atmosfera, którą umilają dodatkowo koncerty i opowieści przewodników warszawskich
Tomasz Gołąb/GN
W sobotę oraz niedzielę, 29 i 30 września, Warszawski Tramwaj Promocyjny pojedzie w swoją ostatnią w tym sezonie trasę. Wyposażony w darmowy internet, stylizowany wagon cieszył się od maja ogromnym powodzeniem. Dla ostatnich pasażerów wagonu Tramwaje Warszawskie przygotowały szereg atrakcji m.in.: drobne upominki, podróż z przewodnikiem warszawskim oraz koncerty w  tramwaju podczas postojów na placu Narutowicza o godz. 12.05, 13.35, 15.05, 16.30. Warszawski Tramwaj Promocyjny wykonał dotychczas około 200 kursów po Warszawie na trasie: PL. NARUTOWICZA – Filtrowa – al. Niepodległości - al. Jana Pawła II – rondo Zgrupowania AK „Radosław”– most Gdański – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski –Okopowa – Towarowa – pl. Zawiszy – PL. NARUTOWICZA. Wagon jednorazowo zabiera 28 pasażerów - dla wygody podróżnych tylko na miejscach siedzących, za cenę wg taryfy biletowej ZTM. Wejście do pojazdu i przejażdżkę obsługuje konduktor z Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. Tramwaj zatrzymuje się na każdym napotkanym przystanku. Odjazdy z pl. Narutowicza o godzinie 10.59, 12.29, 13.59, 15.29, 16.59.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL