Nowy numer 33/2019 Archiwum

Masa przemknęła

Jest taki jeden dzień w miesiącu, kiedy na głównych ulicach stolicy pierwszeństwo mają rowerzyści. 28 września ulicami przejechało 2 tys. uczestników Warszawskiej Masy Krytycznej.

Warszawska Masa Krytyczna to comiesięczny przejazd ulicami stolicy wszystkiego, co jest napędzane siłami ludzkich mięśni. Najczęściej rowerów, rzadziej rolek.

28 września ponad 2 tys. starszych i młodszych (nawet kilkulatków) przejechało 25-kilometrową trasę od pl. Zamkowego przez pl. Bankowy, Most Gdański, Mińską, Szaserów, Most Poniatowskiego, Krakowskie Przedmieście z powrotem na pl. Zamkowy. Przy okazji organizatorzy promują bezpieczne poruszanie się rowerzystów po mieście: pilnują, żeby rowery wszystkich uczestników miały sprawne światła, a ich posiadacze – odblaskowe emblematy.

Kolejna Masa Krytyczna przejedzie ulicami Warszawy 26 października.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL