Nowy numer 41/2019 Archiwum

Protest pod Sejmem: "Nie" dla aborcji

Kilkanaście osób ze zdjęciami ofiar aborcji nawołuje posłów do zagłosowania za projektem ustawy zakazującej zabijania chorych poczętych dzieci.

Oczekując na głosowanie nad projektem ustawy zakazującej zabijania nienarodzonych ze względów eugenicznych, kilkanaście osób stoi pod Sejmem, trzymając wielkie plansze pokazujące rozczłonkowane ciała dzieci zabitych w łonie matki. Na jednym z nich, obok hasła: „Aborcja zabija dzieci”, jest zdjęcie posła Janusza Palikota z informacją, że popiera on aborcję na życzenie. Dziś w Sejmie poddany pod głosowanie zostanie także projekt Ruchu Palikota, zezwalający na aborcję bez żadnych ograniczeń, do 12. tygodnia ciąży. Organizator demonstracji –Mariusz Dzierżawski z Fundacji „Pro – prawo do życia” – podkreśla, że w Polsce dokonuje się coraz więcej aborcji dzieci z przyczyn eugenicznych, tylko dlatego, że cierpią na przykład na zespół Downa. W intencji posłów, którzy mogą zagłosować dziś za projektem ustawy zakazującej aborcji na dzieciach chorych, trwa też adoracja Najświętszego Sakramentu w sejmowej kaplicy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL