Nowy numer 42/2019 Archiwum

Tysiąc złotych dla każdego

Część mieszkańców bloku przy osuwisku na terenie budowy metra wraca do domu.

- Badania wykazały, że budynek przy ul. Marszałkowskiej 136 jest stabilny. Mogą do niego wracać jego mieszkańcy – poinformowała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Na razie do swoich lokali mogą wrócić mieszkańcy dwóch z trzech klatek. Wszyscy otrzymają po1000 zł rekompensaty za brak gazu w budynku. Ponadto wykonawca pokryje szkody w mieszkaniach związane z osunięciem ziemi. 

Reszta mieszkańców, których mieszkania położone są najbliżej ul. Szkolnej, czyli w rejonie osuwiska, będzie mogła powrócić do domów najprawdopodobniej dopiero w środę. Do tego czasu grunt pod podmytym 5 października budynkiem będzie wciąż wzmacniany.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL