Nowy numer 7/2019 Archiwum

Noc uwielbienia kontra Halloween

Kiedy inni obchodzili pogańskie Halloween, w Świątyni Opatrzności Bożej 31 października od godz. 20 do północy czczony był Jezus.

Noc uwielbienia w wilanowskiej świątyni rozpoczęła się o godz. 20. - Podczas czterogodzinnej adoracji będziemy dziękować i wychwalać Boga, podczas gdy inni cześć będą oddawać demonom - mówi ks. Krystian Strychalski, wikariusz w parafii Świątyni Bożej Opatrzności.

Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem przeplatana będzie pieśniami, liturgią godzin i rozważaniem Słowa Bożego. - Obudzimy też wszystkich świętych. Podczas adoracji odmówiona zostanie także do nich litania - mówi ks. Strychalski. Modlitewne spotkanie zakończyło się Eucharystią o północy.

Comiesięczne "Wieczory dla Jezusa", które w październiku odbędą się pod hasłem "Nocy uwielbienia", odbywają się w dolnym kościele Świątyni Opatrzności Bożej od września. Następne modlitewne spotkanie planowane jest na 16 listopada. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL