Nowy numer 42/2019 Archiwum

Gdy brakuje świętych

Ponad 130 osób, 30 muzyków i 50-ro dzieci z oratorium i chórów związanych z dziełami ks. Markiewicza, z towarzyszeniem Krakowskiej Orkiestry Kameralnej Dell’Arte zagra i zaśpiewa na Bemowie

 „Bóg ponad wszystko” i całkowite oddanie się Jemu stało się główną pasją kapłańskiego życia Markiewicza. Stulecie jego śmierci spadkobiercy jego myśli postanowili uczcić tworząc oratorium muzyczne pod tym samym zawołaniem. Dzieło autorstwa Piotra Pałki z librettem s. Leonii Przybyło CSSMA zostanie wystawione 10 listopada w kościele Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie na Bemowie o godz. 19. Oratorium wykonane jest z niezwykłym rozmachem: przez ponad 130 osób, 30 muzyków i 50-ro dzieci z oratorium i chórów związanych z dziełami ks. Markiewicza, z towarzyszeniem Krakowskiej Orkiestry Kameralnej Dell’Arte.

 

 

 

 

 

 

 

posłuchaj fragmentu: 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL