Nowy numer 41/2019 Archiwum

Historia się nie powtórzy

- Wszyscy wyciągnęliśmy wnioski z ubiegłorocznych wydarzeń podczas Święta Niepodległości. Jesteśmy przygotowani do zapewnienia bezpieczeństwa w tym roku - mówi Ewa Gawor, dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Warszawie.

- Przygotowujemy się do obchodów Święta Niepodległości bardzo skrupulatnie. Spotkałam się ze wszystkimi organizatorami największych z 11 zgłoszonych tego dnia zgromadzeń. Mówiliśmy o ewentualnych zagrożeniach, ale nasi rozmówcy uwzględnili nasze sugestie. W efekcie żadne trasy przemarszu się nie krzyżują. Przypomnieliśmy, że to organizator odpowiada za pokojowy przebieg zgromadzenia i uprzedziliśmy, że jeśli stracą one taki charakter, będziemy zmuszeni do rozwiązania imprezy. Wszyscy wyciągnęliśmy wnioski z tego, co działo się rok temu – mówi Ewa Gawor, dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Warszawie, zaznaczając, że miasto jest dobrze przygotowane do zapewnienia bezpieczeństwa i utrzymania porządku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL