Nowy numer 41/2019 Archiwum

Grabiami w szrotówka

Ratusz zwraca się z prośbą do placówek oświatowych, zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, ogrodów działkowych, właścicieli posesji o włączenie się w ratowanie kasztanowców.

By przyczynić się do ograniczenia występowania szkodnika wystarczy regularnie pozbywać się opadłych liści. Dlatego z terenów placówek oświatowych i opiekuńczych liście kasztanowców, zebrane w pryzmy lub zapakowane do worków foliowych, odbierane będą przez Zarząd Oczyszczania Miasta. Należy wcześniej zgłosić taką potrzebę dzwoniąc pod bezpłatny numer telefonu infolinii CZYSTOŚĆ: 0 800 800 117. Zgłoszenia dotyczące wywozu liści będą przyjmowane przez ZOM do dnia 20 listopada 2012 roku włącznie. Każda instytucja może zgłosić potrzebę wywozu liści tylko jeden raz, a liście zgłoszone do wywiezienia mogą pochodzić wyłącznie z terenu danej placówki.

Ogólnomiejska akcja ratowania kasztanowców prowadzona jest z inicjatywy Biura Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy we współpracy z Zarządem Oczyszczania Miasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL