Nowy numer 41/2019 Archiwum

Nie ma już śladu po zadymach

Zdewastowane płotki na trawnikach, powyrywane kostki brukowe i zniszczone kosze na śmieci. Władze miasta podają, że koszt sprzątania ulic i likwidacji szkód wyniósł około 50 tysięcy złotych.

Miasto bardzo szybko uporało się ze zniszczeniami. Nie ma już śladu po zdewastowanych płotkach na trawnikach, powyrywanych kostkach brukowych i zniszczonych koszach na śmieci. Jedynie rozbita szyba w oknie kawiarni Green Coffee przypomina o wczorajszych wydarzeniach. Władze miasta podają, że koszt sprzątania ulic i likwidacji szkód wyniósł około 50 tysięcy złotych. W ubiegłym roku ratusz szacował straty na ok. 72 tysiące. Prezydent miasta stwierdziła, że – jeśli chodzi o bezpieczeństwo imprezy – było lepiej niż poprzednio.

Nie ma już śladu po zadymach   Jakub Szymczuk / GN

Nie ma już śladu po zadymach   Nie ma już śladu po zadymach   Jakub Szymczuk / GN

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL