Nowy numer 41/2019 Archiwum

Mokra piosenka

Komplet widzów na musicalu "Deszczowa piosenka" w Teatrze Muzycznym Roma nie jest przypadkowy.

Od czego zacząć? Może od wspaniale brzmiącej orkiestry, prowadzonej przez Krzysztofa Herdzina, której nie powstydziłyby się najlepsze muzyczne sceny Ameryki. Musical „Deszczowa piosenka” to oczywiście znane od lat przeboje, ale przecież to trzeba zatańczyć, zaśpiewać i opowiedzieć.

Wątła fabuła pokazuje środowisko filmowe Hollywood u kresu epoki kina niemego, przeradza się w zabawne scenki obyczajowe, z historią miłosną w tle. Scenografia Boris Kudlickiej, kostiumy Doroty Kołodyńskiej, choreografia Agnieszki Brańskiej tworzą spektakl efektowny i pełen pomysłów z wieńczącą akcję ulewą.

Więcej w papierowej edycji Warszawskiego Gościa Niedzielnego (nr. 47).

Zobacz zapowiedź musicalu:

DESZCZOWA PIOSENKA spot
TeatrMuzycznyRoma

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL