Nowy numer 39/2022 Archiwum

Muzyczne rekolekcje na Bemowie

Nauka śpiewu, konferencje, adoracja i modlitwa. Od 23 do 25 listopada w parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie odbędą się rodzinne warsztaty muzyki liturgicznej. Trwają zapisy.

Módl się i śpiewaj – tak w skrócie można opisać to, co przez trzy dni będzie działo się w parafii na Bemowie. 23–25 listopada w parafii Matki Bożej Królowej Aniołów odbędą się rodzinne warsztaty muzyki liturgicznej, organizowane przez księży michalitów wraz z Fundacją "Homo Homini" im. Karola de Foucauld i Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. – Tegoroczne warsztaty muzyki liturgicznej adresowane są szczególnie do rodzin, ale osoby indywidualne także mogą wziąć w nich udział – mówi ks. Rafał Szwajca CSMA.

W programie m.in. wspólna Eucharystia, jutrznia i Koronka do Bożego Miłosierdzia, błogosławieństwo ikoną Świętej Rodziny, konferencja na temat budowania relacji w małżeństwie oraz wspólne śpiewnie.

Nauka śpiewu będzie odbywać się w różnych grupach wiekowych. Wspólnemu wykonaniu repertuaru towarzyszyć będzie 20-osobowa młodzieżowa orkiestra symfoniczna.

Specjalna oferta przygotowana jest także dla dzieci. Maluchy do 5 lat w trakcie prób i konferencji będą pod opieką wolontariuszy. Starsze, oprócz prób muzycznych dla dzieci pod kierunkiem dyrygenta, będą uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach.

Końcowym wydarzeniem dla uczestników będzie oprawa liturgiczno-muzyczna Mszy św. o godz. 13 w niedzielę w kościele Matki Bożej Królowej Aniołów.

Warsztaty odbędą się  w ośrodku „Michael”, ul. Markiewicza 1. Tematem muzycznych rekolekcji będzie „Jezus Chrystus – Król naszych rodzin i naszych serc”. Koszt udziału: 100 zł – od rodziny 3+, 50 zł – osoby indywidualnej. Dodatkowo płatne jest wyżywienie. Zapisy do 19 listopada: ks. Rafał Szwajca CSMA, tel. 669 190 409, lojzito@wp.pl oraz Barbara Paź, tel. 604 511 018, g.paz@wp.pl. Więcej informacji na: www.parafia-bemowo.waw.pl.

                              
Zobacz poprzednią edycję:

VI Michalickie Ogólnopolskie Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne na Bemowie - Święty, święty
MsLevel27

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy