Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zniszczyli Drogę Krzyżową

Najprawdopodobniej "złomiarze" zniszczyli kapliczki Drogi Krzyżowej przy otwockim kościele. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawców.

Nieznani sprawcy zdewastowali stacje Drogi Krzyżowej znajdującej się na przykościelnym terenie parafii Zesłania Ducha Świętego w Otwocku. Z kapliczek zniknęły metalowe płaskorzeźby . Na drzewach zachowało się zaledwie kilka stacji, a w nich pojedyncze elementy płaskorzeźb rzeźbionych w metalu. Pozostałe zostały rozkradzione.

Policjanci z komendy powiatowej policji w Otwocku zwracają się do mieszkańców powiatu o pomoc w ustaleniu sprawców dewastacji i kradzieży. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że przestępstwa dokonano przed kilkoma dniami, najprawdopodobniej nocą. Jeśli ktokolwiek widział wandali, lub posiada jakąkolwiek informację o tym zdarzeniu, proszony jest o kontakt z policją: tel. 22 779 40 91, 112 lub 997. Każda, nawet z pozoru błaha informacja może doprowadzić do ujęcia sprawców.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL