Nowy numer 42/2019 Archiwum

Egzorcyści debatują

Prawie stu kapłanów posługujących jako diecezjalni egzorcyści przyjechało do Niepokalanowa na doroczne spotkanie.

Tegoroczny zjazd  rozpoczął się 19 listopada Mszą św. sprawowaną w sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego w Niepokalanowie. Podczas spotkania egzorcyści dzielą się swoim doświadczeniem. Wysłuchali już kilku konferencji, omawiali kwestię rozróżnienia osób opętanych i chorych psychicznie, bardziej szczegółowo rozważano kwestię: "Egzorcyzm a techniki terapeutyczne". Uczestnikom zaprezentowano też nowy miesięcznik "Egzorcysta", który w sposób popularny przybliża sprawy, z którymi egzorcyści mają do czynienia na co dzień. W czasie każdego zjazdu uczestnicy rozmawiają o dokumentach kościelnych na temat szatana, okultyzmu i posługi uwalniania.

Zjazd zakończy się 22 listopada  Eucharystią sprawowaną w niepokalanowskiej bazylice o godz.11, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi abp Stanisław Nowak. W zjeździe uczestniczyły prawie 100 kapłanów z całej Polski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL