Nowy numer 42/2019 Archiwum

Aktywni po sześćdziesiątce

Szkolenie z obsługi komputera, stron internetowych, treningi z pracy w grupie - to wszystko proponuje seniorom Caritas Polska i zachęca do wykorzystania zdobytych umiejętności w podejmowanym wolontariacie

Szkolenia, warsztaty oraz możliwość zapoznania się z ofertą wolontariatu na terenie Warszawy - to działania, jakie dla osób po sześćdziesiątym roku życia  mieszkańców Warszawy i okolic, będzie prowadziła Caritas Polska od grudnia 2012 r. do czerwca 2013 r.

Caritas  zaprasza osoby po sześćdziesiątym roku życia - mieszkańców Warszawy na bezpłatne szkolenia i warsztaty. Oprócz praktycznych umiejętności: obsługi komputera, wypełniania przez internet aplikacji urzędowych, korzystania z banku internetowego, uczestnicy będą też "pracowali nad sobą". "W ramach zajęć proponuje rozmowy na temat rozpoznawania swoich mocnych stron i zainteresowań, zastanowimy się nad sposobami wykorzystania wolnego czasu i posiadanych umiejętności, poznamy potrzeby innych wokół nas oraz możliwości pomagania bardziej potrzebującym. Wymienimy doświadczenia." - zachęca do projektu Caritas Polska.

W  czasie szkolenie seniorzy poznają różne możliwości i oferty wolontariatu, który mogliby podjąć na ternie Warszawy. Żeby aktywnym być nie tylko dla siebie, ale również z pożytkiem dla innych.

Zainteresowanych zajęciami Caritas zaprasza na spotkania informacyjno - rekrutacyjne, które odbędą się w soboty:
24 listopada oraz 1 grudnia br. o godz. 11 w siedzibie Caritas Polska w Warszawie, Skwer ks. Kard. Wyszyńskiego 9. Wejście od ul. Żytniej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL