Nowy numer 42/2020 Archiwum

Sezon na łyżwy rozpoczęty!

Na miłośników zimy już teraz czeka pięć miejskich lodowisk. Kolejne zostaną uruchomione w pierwszej połowie grudnia.

Choć za oknem jesienna pogoda, miłośnicy białego szaleństwa nie muszą bezczynnie czekać na mrozy. Miasto już teraz uruchomiło pięć miejskich lodowisk na: Bemowie, Mokotowie, Pradze-Północ, w Wawrze i na Woli.

Otwarte ślizgawki znajdują się: przy ul. Obrońców Tobruku 40, na Torze Łyżwiarskim „Stegny” przy ul. Inspektowej 1, WOW „Wisła” przy ul. Namysłowskiej 8,  OSiR Wawer przy ul. V Poprzecznej i WOW „Wisła” przy ul. Górczewskiej 69/73.

Lodowiska w innych dzielnicach zostaną uruchomione w pierwszej połowie grudnia. Planowane jest otwarcie lodowisk na Białołęce (ul. Strumykowa 21), Ochocie (ul. Rokossowska 10), Pradze-Południe (al. Stanów Zjednoczonych 24), Targówku (ul. Łabiszyńska 20), w Wilanowie (ul. Gubinowska 28/30), we Włochach (Park im. M. Kotańskiego przy ul. 1 Sierpnia) i w Ursusie (przy ul. K. Sosnkowskiego 10 oraz przy ul. Keniga 20).

Od 5 grudnia ruszy za to miejska ślizgawka pod Pałacem Kultury i Nauki (od strony ul. Świętokrzyskiej). Lodowisko będzie czynne codziennie od godz. 8 do 22 (w piątek, sobotę i niedzielę do godz. 21). Wstęp będzie bezpłatny. Osoby nie posiadające własnego sprzętu będą mogły skorzystać z wypożyczalni (więcej informacji na www.pkin.pl >>)

Entuzjaści jazdy na nartach oraz snowboardu mogą skorzystać z oferty Górki Szczęśliwickiej przy ul. Drawskiej 22. Godzinna jazda po stoku w dni powszednie kosztuje 19 złotych, natomiast w weekendy wynosi 23 złote (więcej na stronie WOSIR >>).

 

 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama