Nowy numer 41/2019 Archiwum

Chrześcijańskie „Jędrzejki”

1 grudnia w podziemiach kościoła Matki Bożej Królowej Aniołów po raz czwarty odbędą się „Jędrzejki”.

– To zabawa w chrześcijańskim duchu. Nie będzie na niej wróżb i alkoholu. Chcemy dawać świadectwo, że katolik potrafi się dobrze bawić bez sięgania po używki – wyjaśnia Marcin Mieteń, współorganizator imprezy.

Organizowane po raz czwarty w podziemiach kościoła Matki Bożej Królowej Aniołów przy ul. Markiewicza 1, „Jędrzejki” rozpoczną się o godz. 19 krótką modlitwą i błogosławieństwem. Godzinę wcześniej będzie można uczestniczyć we Mszy św., sprawowanej w parafialnym kościele. Imprezę poprowadzi wodzirej Radek Florczak.

Wejściówki, pokrywające koszty organizacyjne, co roku można było kupić także w dniu zabawy. Na tegoroczną imprezę wszystkie 400 biletów zostało sprzedanych już w przedsprzedaży.

Szczegółowe informacje na temat chrześcijańskiej zabawy można znaleźć na stronie: www.andrzejki.waw.pl.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL