Nowy numer 48/2020 Archiwum

Oryginalny prezent: Mydełko i różaniec

Do zakupu nietypowego, świątecznego zestawu zachęca Fundacja Kapucyńska. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na budowę Kapucyńskiego Ośrodka Pomocy.

Różaniec z drewnianych paciorków zrobili bezdomni, podopieczni Fundacji Kapucyńskiej. Pachnące miodem mydełko „Nadzieja” wyprodukowała „Pollena” na zamówienie zakonników z Miodowej. Obydwa produktu można kupić w świątecznym zestawie przygotowanym przez Fundację.

Oryginalny prezent to także „cegiełka” na budowę kapucyńskiego Ośrodka Pomocy. Budynek powstanie w przesmyku między kościołem a klasztorem kapucynów i będzie miejscem kompleksowej pomocy osobom w trudnej sytuacji. Znajdzie się w nim m.in. jadłodajnia, punkt medyczny, wydawania odzieży, ośrodek psychoterapeutycznych i pomocy duchowej.

Bożonarodzeniowe zestawy w cenie 12 zł można zakupić do 21 grudnia w sklepiku internetowym Fundacji (www.sklep.fundacja-kapucynska.org) lub bezpośrednio przy furcie klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie w każdy czwartek w godz. 17-20 (wejście od ul. Kapucyńskiej 4).

Budowę ośrodka można też wesprzeć wpłacając pieniądze na konto Fundacji Kapucyńskiej, z dopiskiem Budowa Ośrodka Pomocy.
 

 

 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama