Nowy numer 42/2018 Archiwum

Warszawa gotowa do EURO (nieustannie)

Jeśli kogoś dziwiły znaki z logo EURO, które wciąż wiszą na słupach przy Rondzie de Gaulla (przy palmie) mamy wreszcie odpowiedź. Zagadkę rozwikłał sam premier, który ujawnił dziś, że będzie się starał, o organizację Mistrzostw Europy Euro 2020 ponownie w Warszawie. Nieoczekiwanie taka możliwość otworzyła się, gdy prezydent UEFA Michel Platini ogłosił plany przeprowadzenia turnieju nawet w 12-13 krajach naraz. "W sytuacji, w której mamy nowoczesny stadion, nawet jeśli czasem przypomina basen (...) będziemy starali się, aby Warszawa była organizatorem, czy współorganizatorem tego ogólnoeuropejskiego turnieju" - zadeklarował Donald Tusk. I od razu wiadomo: mamy nie tylko stadion, ale już nawet drogowskazy, które dalej wiszą gdzie wisiały sześć miesięcy temu. Logo się przemaluje.

Takie znaki wciąż można znaleźć w centrum Warszawy. Ten wisi przy Rondzie de Gaulla   Takie znaki wciąż można znaleźć w centrum Warszawy. Ten wisi przy Rondzie de Gaulla Tomasz Gołąb/GN

 
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy