Nowy numer 42/2018 Archiwum

Gdy Twój bliski pije...

Warszawski Ośrodek Pomocy Psychologicznej Polana uruchamia grupę psychoedukacyjną dla bliskich osób uzależnionych.

Polana zaprasza na zajęcia terapeutyczne skierowane do osób, których bliscy zmagają się z problemem uzależnień, przede wszystkim od alkoholu.

Osoby, które potrzebują wsparcia - mogą zgłosić się na bezpłatne konsultacje ze specjalistą Polany. Zajęcia psychoedukacyjne dla najbliższych osób uzależnionych prowadzone będą przez psycholożkę i psychoterapeutkę – Kingę Jasińską.

Zajęcia w grupie będą odbywać się w trybie cotygodniowym, w piątki w godz. 18-20. Podczas dziesięciotygodniowego cyklu spotkań osoby, które zdecydują się przystąpić do grupy, zyskają wiedzę o uzależnieniu i sposobach radzenia sobie z nałogiem bliskich. Dowiedzą się o możliwościach psychoterapii, sposobach pomocy uzależnionym, syndromie współuzależnienia oraz możliwości odzyskania kontroli nad własnym życiem. 

Aby zgłosić się do udziału w bezpłatnych konsultacjach, należy skontaktować się z Ośrodkiem Polana pod numerem telefonu 22 825 00 45. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy