Nowy numer 8/2019 Archiwum

Na dworcach tłok

Rozjeżdżają się mieszkańcy Warszawy we wszystkie strony Polski.

Od piątkowego popołudnia mieszkańcy Warszawy rozjeżdżają się na święta do bliskich w całej Polsce. Na dworcu Centralnym i innych stołecznych dworcach panuje tłok. Kolejki do kas są umiarkowane. Przez megafony podawane są informacje zachęcające do korzystania z biletomatów. Niektóre pociągi dalekobieżne przejeżdżające przez Warszawę mają opóźnienie. Podróżni muszą czekać na swój pociąg nawet 2 godziny.

W święta PKP Intercity uruchamia 26 dodatkowych pociągów. W okresie świąteczno-noworoczny PKP zwiększyło też pulę miejsc w pociągach do Zakopanego. W tym czasie także w hali głównej Dworca Centralnego mobilni informatorzy w specjalnie oznakowanych kamizelkach informują pasażerów o rozkładach jazdy, kierują ich na odpowiednie perony oraz pomagają korzystać z biletomatów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL