Nowy numer 3/2019 Archiwum

Kup sobie Syrenkę

Pół-kobiety, pół-ryby - symbole narodowe państw uczestniczących w EURO 2012 zostaną przekazane na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W piątek, 28 grudnia, o godz. 12 na trybunie przed Pałacem Kultury i Nauki odbędzie się uroczystość przekazania Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 16 syrenek narodowych, przygotowanych przez Warszawę na czas mistrzostw UEFA Euro 2012. 

W uroczystości udział wezmą: Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy, Jerzy Owsiak, prezes WOŚP oraz Katarzyna Ratajczyk, dyrektor Biura Promocji Miasta. 

Syrenki narodowe można było spotkać podczas Euro 2012 na ulicach Warszawy i w strefie kibica. Pół-kobiety, pół-ryby w dłoniach trzymają piłki, a cokoły i tarcze rzeźb zdobią barwy państw uczestników mistrzostw oraz napis  „Serdecznie witamy!”

Miasto obiecuje, że wszystkie Syrenki trafią do konserwacji. Pod warunkiem jednak, że sprzyjać będzie temu pogoda.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy