Nowy numer 3/2019 Archiwum

Utrudnienia przed sylwestrem

Od niedzieli okolice placu Konstytucji będą nieprzejezdne. Trwają przygotowania do miejskiego sylwestra

Już 29 grudnia zostanie zamknięty dla ruchu jeden pas ul. Waryńskiego - od ul. Nowowiejskiej do pl. Konstytucji. Autobusy będą jeździły objazdami. Od niedzieli do poniedziałku do godz. 14 wyłączona z ruchu będzie cała ul. Waryńskiego na odcinku: ul. Nowowiejska - pl. Konstytucji oraz jeden kierunek ruchu ul. Marszałkowskiej - od pl. Zbawiciela do pl. Konstytucji. W poniedziałek po godz. 14 zamknięte zostaną również: ul. Piękna i Koszykowa na odcinku od ul. Kruszej aż do Lwowskiej. Autobusy linii 117, 118, 131, 159, 210, 422, 501, 502, 514, 519, 520, 525, N25, N31, N37, N75 oraz N81 zostają skierowane na trasy objazdowe.

31 grudnia od początku do końca kursowania linii dziennych zostanie wstrzymany ruch tramwajów w ciągu ulic Andersa i Marszałkowskiej - na odcinku od ul. Stawki do pl. Zbawiciela. Niektóre tramwaje będą miały zmienione trasy, a część linii zostanie zawieszona. Uruchomiona też będzie zastępcza linia autobusowa Z-1 na trasie: PL. WILSONA - Mickiewicza - Andersa - PL. BANKOWY - zawrotka za pl. Bankowym - PL. BANKOWY - Andersa - Świętojerska - Bonifraterska - Muranowska - Andersa - Mickiewicza - PL. WILSONA.

Ograniczenia w ruchu samochodów będą obowiązywać do 1 stycznia do godz. 18. Tramwaje powrócą na pl. Konstytucji w Nowy Rok o godz. 8.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy