Nowy numer 3/2019 Archiwum

Rodzące na start!

Na pierwszego mieszkańca Grodziska Mazowieckiego urodzonego w 2013 r. czeka niespodzianka.

Znana z licznych rozwiązań prorodzinnych gmina Grodzisk Mazowiecki, także w tym roku dla pierwszego mieszkańca urodzonego w Nowym Roku, ma specjalny prezent. Maluch otrzyma wielofunkcyjny, markowy wózek oraz fotelik samochodowy. Aneta Caban z Wydziału Promocji Urzędu Miasta Grodziska Mazowieckiego apeluje do rodziców o zgłaszanie dzieci, które urodzą się tuż po Nowym Roku. Nie jest istotne, w którym szpitalu przyjdzie na świat dziecko, nie są brane pod uwagę dochody rodziny. Ważne by mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim.

Szczęśliwi rodzice mogą zgłaszać telefonicznie maluchy urodzone tuż po Nowym Roku. Wózek otrzyma ten, który urodzi się pierwszy. Po odbiór prezentu rodzina powinna zgłosić się do urzędu z dokumentem potwierdzającym dzień i godzinę urodzenia dziecka. Zgłoszenia będą przyjmowane w Wydziale Promocji Urzędu Miasta pod numerem telefonu 22 463 46 16.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy