GN 24/2018 Archiwum

Tańcowali w podziemiach katedry

W ostatnią sobotę karnawału w podziemiach katedry św. Michała Archanioła i św. Floriana na warszawskiej Pradze odbył się dobroczynny bal Radia Warszawa.

Zabawę rozpoczęło błogosławieństwo biskupa pomocniczego Marka Solarczyka. Potem wszyscy zatańczyli poloneza. W tym roku bal poprowadził wodzirej, ale gości rozweselał także proboszcz parafii katedralnej ks. Bogusław Kowalczyk, który wystąpił ze swoim programem artystycznym. Impreza była bezalkoholowa, wzięło w niej udział ponad 200 osób. – Każde zaproszenie na bal jest jednocześnie cegiełką na rzecz naszej diecezjalnej rozgłośni – mówi dyrektor naczelny Radia Warszawa, ks. Grzegorz Walkiewicz.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma